GWIAZDKA Z REKORDEM

Na stronie REKORDU możemy przeczytać jakie drużyny wezmą udział w "Piłkarska Gwiazdka z Rekordem". W najmłodszej grupie wystąpi reprezentacja LKS-u składająca się z roczników 2006/2007.

GWIAZDKA ZABŁYŚNIE PO RAZ PIĘTNASTY

Ani się obejrzeliśmy, a 2017 rok dobiega końca. To znak, iż zbliża się Piłkarska Gwiazdka z Rekordem!

To będzie już 15. edycja cyklu młodzieżowych halowych turniejów piłkarskich, organizowanych rokrocznie przez Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord, w okresie między Świętami, a Nowym Rokiem. Impreza wymyślona przed laty jako turniej tzw. dzikich drużyn, dość szybko przerodziła się w rywalizację zespołów klubowych, w tym także zza granicy. Tegoroczna edycja Piłkarskiej Gwiazdki – Rekord 2017 ma również bardzo dobrą obsadę, w której znalazło się kilka zespołów wywodzących się z grona klubów-partnerów BTS Rekord. Szereg z nich pojawi się na parkiecie w pierwszym dniu rywalizacji. Wówczas wyjątkowo w rywalizacji weźmie udział siedem drużyn. Codziennie turniejowymi gośćmi będą młodzi zawodnicy słowackiego MŠK Namestovo. Od słów do czynów, współpraca pomiędzy naszymi klubami zatacza coraz szersze kręgi. W tegorocznej edycji „Piłkarskiej Gwiazdki z Rekordem” w poszczególne dni wystąpią:

27.12.2017 r.(środa), godz. 10:00 – rocznik 2006

Orbita Bukowno, MŠK Namestovo, LKS Brzeźce, Karol Wadowice, Beskid Skoczów, GTV Stadion Śląski Chorzów, Rekord 2006 Bielsko-Biała

28.12.2017 r.(czwartek), godz. 10:00 – rocznik 2005

MŠK Namestovo, Forteca Świerklany, Silesia Rybnik, Orbita Bukowno, Liski Milówka, Rekord 2005 B-B

29.12.2017 r.(piątek), godz. 10:00 – rocznik 2004

MŠK Namestovo, MKS Trzebinia, GTV Stadion Śląski Chorzów, GSF Gliwice, Rekord I 2004 B-B, Rekord II 2004 B-B

30.12.2017 r.(sobota), godz. 10:00 – rocznik 2003

MŠK Namestovo, Fablok Chrzanów, Milenium Gliwice, SMS Gwiazda Ruda Śląska, Iskra Pszczyna, Rekord 2003 B-B

Sponsorem turnieju jest Rekord Systemy Informatyczne, organizatorem - Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord, a współorganizatorem Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

TP