GOS - Turnieje Futsalu

Gminne Halowe Turnieje Piłki Nożnej

GOS Suszec zaprasza kluby sportowe prowadzące sekcje piłkarskie w gminie Suszec na Halowe Turniej Piłki Nożnej, które odbędą się w hali sportowej w Suszcu.

Turnieje odbędą się w formule 4-6 drużyn zależnie od ilości zgłoszeń, a jeżeli będzie taka potrzeba, to zaproszone zostaną drużyny z okolicznych miejscowości spoza gminy. Zapraszamy także rodziców do kibicowania swoim dzieciom. Liczymy na kulturalny doping i dobrą atmosferę podczas turniejów.

W turniejach wyłonieni zostaną mistrzowie gminy w następujących kategoriach:

godz. 9.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2005-2006

Harmonogram:
- losowanie o 9.00
- zaczynamy grać o 9.15
- planowane zakończenie 12.30

Drużyny:
- GKS "Krupiński" Suszec
- GKS "Krupiński" Suszec II
- LKS Mizerów
- UKS "Czapla" Kryry
- LKS Brzeźce
- UKS Warszowice

godz. 9.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2003-2004
godz. 12.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2007-2008

12 listopada - zakończono
godz. 9.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2009 i młodsi

Za nami pierwszy turniej. Po raz pierwszy w historii turniejów listopadowych zgłosiło się aż 9 drużyn! Ze względu na dużą ilość drużyn, czas gry poszczególnych spotkań skrócony został do 8 minut, a drużyny rozlosowane zostały do 3 grup eliminacyjnych. Zależnie od zajętego miejsca w grupie eliminacyjnej, drużyna awansowała do grupy I (zwycięzcy grup eliminacyjnych), do grupy II (drugie miejsca w grupach eliminacyjnych) lub III grupy (trzecie miejsca w grupach eliminacyjnych). Ze względu na ilość drużyn i ograniczony czas turnieju, nie było możliwości, aby drużyny zmierzyły się w formule "każdy z każdym". Natomiast dzięki powyższemu systemowi grupowemu każda drużyna, bez względu na osiągnięty wyniki rozegrała taką samą ilość spotkań i spędziła na halowym boisku taką samą ilość minut. Także, choć wyłoniono regulaminowego drużynowego Mistrza Gminy w kategorii 2009, to każdy z uczestników otrzymał taki sam pamiątkowy medal. Wszystko to ma na celu zaznaczenie, że w tej kategorii wiekowej, nie wynik, a udział i radość z gry jest najważniejsza. Dziękujemy rodzicom, opiekunom, trenerom i wszystkim którzy poświęcili czas i przybyli z dziećmi na turniej.

Klasyfikacja końcowa:
Grupa I