II KOLEJKA ˮBˮ KLASY

Po wyjazdowym remisie w Krzyżowicach czeka nas mecz w Brzeźcach z ABR Tychy!

Pierwszy mecz LKS-u w klasie B w Krzyżowicach zakończył się wynikiem 2-2 (1-1). Mecz był obfity w okazje bramkowelecz raziła nieskuteczność. Na prowadzenie wyprowadził nas Jażdżyk Dominik choć chwilę wcześniej prawidłowo zdobytej bramki nie uznał sędziaKantor! Niestety przed przerwą gospodarze wyrównali. Po przerwie na 2-1 wyszły Krzyżowice. LKS nie tracąc czasu wziął się do odrabiania strat lecz próby te kończyły się przeważnie na piłkochwytach lub rękach bramkarza. W doliczonym czasie gry do remisu doprowadza nas Jaco! 2-2 ostatni gwizdek sędziego, niedosyt ale jak patrząc na wynik w 90 min to chyba dobrze, że wywozimy chociaż punkt.

SKŁAD: Lewandowski Dawid- Gołek Marcin,Karwacki Paweł,Domżalski Tomasz,Gołka Maciek -Rudnicki Tobiasz,Jacek Błażej,NikielMateusz,Gołek Michał-Piłatyk Mateusz,Jażdżyk Dominik

REZERWOWI:Stelmaszczyk Mateusz,Kokot Mateusz,Paździor Patryk,Niedziela Dominik

Remis na początek nie jest złym wynikiem, zwłaszcza na wyjeździe.

II kolejka B klasy to mecz pomiędzy LKS Brzeźce - ABR TYchy

Rywal dobrze znany, który w ostatnich2 meczach strzelił nam 10 bramek! Czas chyba na to aby ten bilans bramkowy i punktowy podreperować. Sprzyja temu fakt,że na mecz z Tychami wrócą do gry: Kołek Kamil, Kania Karol a skład wzmocnią jeszcze Dudek Mirek zLKS-u Studzionka, Marcisz Krzysztof, Wala Sebastian oraz Moczała Łukasz. Jeszcze jeden transfer zostaje dopinany ale liczymy,że się uda załatwić środkowego pomocnika do niedzieli. Ponieważ poważnej kontuzji nabawił się nasz wcześniejszy rozgrywający-Deja Sebastian.

Zachęcamy wszystkich sympatyków do kibicowania Naszej drużynie podczas meczu, który odbędzie się na boisku w Brzeźcach w niedzielę o godz. 17.00