Inauguracji sezonu 2018/2019 w Tyskiej A klasie.

Już tylko 1 dzień dzieli nas od inauguracji sezonu 2018/2019 w Tyskiej A klasie.
Z tej okazji chcielibyśmy państwu przedstawić kilka ciekawych statystyk z przestrzeni poprzedniego bardzo udanego sezonu w B klasie.

Tak prezentowała się klasyfikacja strzelców w naszym zespole:

Adam Stęchły - 31 bramek (Najlepszy strzelec B klasy)
Marek Białas - 6 bramek
Paweł Gołeczka, Ryszard Mańka, Dominik Orzełek - 5 bramek
Marek Wasyl - 4 bramki
Michał Puda, - 3 bramki
Marcin Gołek, Maciek Gołka, Krzystof Herok, Piotr Moroń, Patryk Śleziona - 2 bramki
Irek Klepek, Tomasz Kozik, Andrzej Spychała, Daniel Wojdyła - 1 bramka

Bilans całego poprzedniego sezonu to 22 wygrane mecze, 3 remisy i tylko 3 porażki.

Wszystkich bramek zapisanych na konto naszej drużyny było 87(w ten bilans wliczają się bramki za wszystkie walkowery oraz 2 samobójcze)
Nasz zespół stracił również 34 bramki. Co daje bilans 53 na plusie co jest o 34 bramki lepszym bilansem niż po jesieni.

Najwięcej bramek w jednym meczu nasi zawodnicy strzelili w meczu z rezerwami Krupińskiego(8-0), najwięcej stracili w meczach z Woszczycami oraz Krupińskim(6)

Liczymy, że te statystyki po nadchodzącym sezonie A klasy będą co najmniej tak samo okazałe. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wchodzimy na trochę wyższy poziom i początki mogą być trudne jednak niech głównym celem drużyny będzie walka w każdym meczu do samego końca.
Przecież nie po to wszyscy wkładali w ten awans tyle pracy, by osiąść na laurach.
Pierwszy mecz z drużyną LKS Rudołtowice - Ćwiklice, która zajęła 10 miejsce w poprzednim sezonie, rywal mocny choć nasi zawodnicy nie są bez szans w tym meczu. Liczymy na dobre otwarcie tego sezonu i pierwsze punkty w A klasie po 18-stu latach !!!