KMPP: rekordowe eliminacje na jubileusz - harmonogram żaków

W niedzielę (26 listopada) rozpoczniemy pierwszy odcinek serialu p.t. X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.". Jubileuszowa edycja zapowiada się niezwykle ciekawie.

Do pięciu turniejów eliminacyjnych zostało zgłoszonych 100 drużyn z 25 klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego! Takie zainteresowanie sprawiło, że stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem...

W niedzielę (26 listopada) zostaną rozegrane pierwsze eliminacje. Zagrają żacy, a do zmagań zgłoszonych zostało 23 drużyny. W związku z taką ilością zgłoszeń eliminacje rozegramy w dwóch halach. Większa część rozegrana zostanie w hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a). Jedna grupa będzie rywalizować w hali namiotowej Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (ul. K. Wielkiego 5, osiedle Piastów). Turniej rozpocznie się zmaganiami w grupie A i B o godzinie 9.00. Grupa C rozpocznie zmagania o godzinie 12.00, zaś grupa D o 15.10. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup.

Szczegółowy harmonogram podany jest w dziale "Pliki do pobrania".

X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." - turniej eliminacyjny żaków
Hala POSiR Pszczyna, 26 listopada 2017 roku (niedziela)
Godz. 9:00 - grupa A:GKS Pniówek-74 Pawłowice I, MKS Iskra Pszczyna I, AKS Nadwiślan Góra, LKS Czarków, LKS Brzeźce II, LKS Znicz Jankowice II.
Godz. 12:00 - grupa C:MKS Iskra Pszczyna II, Akademia Młodego Piłkarza Pszczyna I, Leśnik Kobiór I, UKS Warszowice, LKS Brzeźce II, LKS Miedźna.
Godz. 15:10 - grupa D:Akademia Młodego Piłkarza Pszczyna II, LKS Studzienice, LKS Mizerów, Leśnik Kobiór II, LKS Goczałkowice-Zdrój, UKS SPS Wola.

Hala namiotowa Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (osiedle Piastów, ul. K. Wielkiego 5), 26 listopada 2017 roku (niedziela)
Godz. 9.00 - grupa B:GKS Pniówek-74 Pawłowice II, UMKS Ruły United, LKS Wisła Wielka, Football Project Suszec, LKS Znicz Jankowice I.

HARMONOGRAM: