Seniorzy zaczynają Wiosnę!

Rusza rudna wiosenna!

W Sobotę 11 kwietnia, na boisku w Brzeźcach o godzinie 16:00 drużyna seniorów rozpocznie piłkarską wiosnę meczem z LKS Krzyżowice. Na jesień w meczu tych drużyn pad wynik 2-2 a bramki dla Brzeźc strzelali Dominik Jażdżyk i Błażej Jacek. Błażej niestety nie będzie mógł wystąpić w tym meczu, bo jeszcze nie wrócił do gry po poważnej kontuzji z jesieni. A jak przedstawia się sytuacja kadrowa? Patryk Nowok zmaga się z kontuzją kolana i mało prawdopodobne jest by wiosną zagrał. Na wiosnę kilku zawodników nie wznowiło treningów, a zaś Michał Gołek wzmocnił A klasowy Josieniec Radostowice. Jednak udało się te braki uzupełnić i do kadry LKSu dołączyli następujący zawodnicy : Marek Białas, Dawid Czarnuch, Krzysztof Sosna i Zbyszek Michna.

Seniorzy podczas przygotowania do rundy zagrali zimą dwa sparingi. Przegrany 3-2 z Josieńcem Radostowice i zremisowany 4-4 z rywalem z B klasy Wisłą Małą. Jak wiadomo każdy pierwszy mecz rundy jest wielką niewiadomą, ale atmosfera w zespole jest dobra i chcemy aby taka była też po meczu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz, ale również każdego komu los tego klubu nie jest obojętny.