WYNIKI ORLIKÓW

Pierwszy mecz Orlików można zaliczyć jako duża klęska. Pierwsza połowo należała do naszego zespołu niestety nie wykorzystaliśmy mnóstwo 100% sytuacji, nie wykorzystany rzut karny i tylko skromne prowadzenie 3-0 do przerwy. Po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę, a zawodnicy LKS-u nie potrafili złapać swojego rytmy szybko tracąc zaliczkę z pierwszej połowy. Niestety ani zmiany w ustawieniu ani zmiany zawodników nie przyniosły żadnego rezultatu. Mecz zakończył się porażką 7-5. W drugim i trzecim spotkaniu DERBOWYM złapaliśmy już swój rytm wysoko wygrywając z Czaplą Kryry 23-1 oraz 10-6 z LKS Mizerów. Z LKS Mizerów prowadziliśmy 5-1 jednak kilka kontrowersyjnych fauli zagwizdanych przez sędziego i dobrze wykorzystujący sytuacje doprowadzili do wyniku 5-4 do przerwy. W drugiej połowie chłopaki wzięli się za siebie nie chcąc przegrać meczu jak z Leśnikiem ostro walcząc i nie oddając zbyt dużo pola gry Mizerowianom.

Nieznany zawodnik
60'
Widzów:

Skład:

Jakub Rawski, Jakub Growiec, Maksymilian Piszczek, Jakub Kędzior, Kamil Godziek, Michał Baron, Filip Skiba, Doktor Kacper, Godziek Adrian, Kacper Haupka, Bartosz Toroń, Jakub Zielnik, Mateusz Morawiec

Czapla Kryry
1:23
LKS Brzeźce
LKS Brzeźce
60'
Widzów:

SKŁĄD:

Michał Baron, Foks Benedykt, Kamil Godziek , Jakub Growiec, Jakub Zielnik, Maksymilian Piszczek, Jakub Rawski, Jakub Lazar,Szymon Hermyt,Godziek Adrian,Mateusz Morawiec,Bartosz Toroń,Tomasz Błąkała,Eryk Wyleżuch