Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Autor:

Utworzono:

15.07.2019

Mecz w pierwszej połowie nie był zbytnio interesujący. Obie drużyny próbowały stwarzać sobie sytuacje, lecz obaj bramkarze nie musieli wspinać się na wyżyny swoich umiejętności. Jednak drugie 45 minut było bardzo emocjonujące. Rozpoczęło się w 58 minucie kiedy to po indywidualnej akcji Adriana Chroboka jeden z zawodników Gardawic zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się kapitan drużyny - Dominik Bam. Niestety po 5 minutach i błędzie obrońcy Leśnika, który stracił piłkę, Robert Sternal wyszedł sam na sam, strzelił, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Leśnik jednak nie odpuszczał i dopiął swego w 71 minucie. Po bardzo ładnej akcji Rafał Białas podał to Bartosza Kozyry, który strzałem z kilku metrów pokonał Grzegorza Gruszczyka.

30.08.2017.(środa), 17:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:1(0:0) LKS Gardawice

1:0 - Dominik Bam, 58 min (karny)

1:1 - Robert Sternal, 63 min

2:1 - Bartosz Kozyra, 71 min

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Norbert Bąk i Bartosz Widera (asystenci)

Leśnik: Tomasz Kłakus - Maksymilian Kloc (87.Łukasz Berski), Adam Grolik, Błażej Kozyra (66.Wojciech Seweryn), Dominik Bam - Krzysztof Cituk (45.Jakub Olchawa), Adrian Chrobok (90.Marcin Koterla), Rafał Białas - Pasternak Rafał, Sebastian Suchan (45.Paweł Pasternak), Patryk Maiczek (45.Bartosz Kozyra, 90.Błażej Szczotka).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Gardawice: Grzegorz Gruszczyk - Mateusz Kołodziej, Damian Tomala, Łukasz Szczerba (65.Rafał Łuska), Mariusz Hapeta, Daniel Porwolik (75.Kamil Jarosz), Grzegorz Kołodziej, Artur Nitkowski, Marcin Pach, Robert Sternal, Przemysław Czyrnia (45.Rafał Metelski).

Rezerwowi: Szymon Urbańczyk, Dominik Figura, Marcin Jezierski, Paweł Muszer.

Trener: Krzysztof Skiba.

Żółte kartki: - Mariusz Hapeta (41.faul), Damian Tomala (47.niesp.zach.), Marcin Pach (80.faul).