Bramkarze najlepsi !!

Rozpoczęły się turnieje eliminacyjne w ramach VIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Puchar Firmy "Ziobro". Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili orliki (roczniki 2005-2007).
W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie wystąpiło w sumie 19 zespołów. Awans do turnieju finałowego wywalczyły trzy zespołu Iskry Pszczyna oraz Soccer Kids Łąka. Szczegółowe wyniki eliminacji orlików znajdują się w dziale "Pliki do pobrania".

VIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro" to największe dzecięco-młodzieżowe zawody futsalowe rozgrywane w naszym regionie. Turniej rozgrywany jest w pięciu kategoriach wiekowych. W każdej kategorii najpierw rozgrywany jest turniej eliminacyjny, z którego do finału awansują po cztery najlepsze zespoły. Turniej finałowy zostanie rozegrany 10 stycznia 2016 roku. Organizatorem VIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro" jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Głównym sponsorem jest firma "Ziobro".