Derby dla Brzeźc

Skład na to spotkanie: Stebel, Nowak, Spychała, Moroń, Puda, Gołeczka, Gołka, Kurtok, Wasyl, Stęchły(c), Białas.
Wynik live:
36' 0-1
65' 1-1 Adam Stęchły (rzut karny)
84' 2-1 Marek Kurtok (Patryk Ĺšleziona)

Emocje po sobotnim meczu już trochę opadły, więc najwyższy czas, by na spokojnie przeanalizować pojedynek z Kryrami.

Pierwsza połowa to klasyczne derbowe starcie. Dużo walki w środku boiska, kilka dogodnych akcji podbramkowych, lecz do 36 minuty utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Wtedy po rzucie rożnym na prowadzenie wyszli goście. Nasi zawodnicy z wszelkich się‚ walczyli, aby jeszcze przed końcem pierwszej połowy doprowadził do remisu, starania te jednak nie powiodły się i to Czapla prowadziła po pierwszych 45-ciu minutach.
Przerwa ewidentnie bardzo dobrze podziałała na gospodarzy, ponieważ od początku ruszyli do ataku. Starania te zostały nagrodzone w 65 minucie kiedy to w polu karnym faulowany jest jeden z naszych zawodników i sędzia dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Adam Stęchły i pewnie pokonuje bramkarza gości. 1-1 !
Trzeba zaznaczyć, że goście również byli bardzo groźni, a ich najgroźniejszą… bronią są… stałe fragmenty gry, na szczęście nasi zawodnicy dobrze odrobili lekcje i byli skoncentrowani przez cały mecz, oprócz jednej niefortunnej sytuacji.
Mecz zbliżał‚ się ku końcowi i wtedy na prawej stronie piłkarz otrzymał‚ Patryk Śleziona, wdał‚ się w drybling, jednak piłka mu lekko odskoczyła w wyniku czego wynik Ĺ‚o starcie z obroĹ„com Czapli. FutbolĂłwka po tym zajĹ›ciu spadĹ‚a pod nogi Marka Kurtoka, a ten z okoĹ‚o 25 metrĂłw strzela obok bezradnego bramkarza naszych rywali. 2-1 !
Taki wynik utrzymał się do końca meczu i to my zgarniamy kolejne 3 punkty w tym sezonie !!! W momencie zakończenia meczu jesteśmy nie pokonani na własnym boisku od 379 dni !!!!!