DRUGA KOLEJKA KLASY "B"

Boisko w Krzyżowicach godz. 16:00

W drugiej kolejce podejmujemy na wyjeździe 11 drużynę w tabeli. Nie chcę przypominać pierwszego starcia tych drużyn które zakończyło się remisem 0:0, oby tym razem nasi napastnicy byli skuteczniejsi niż to miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku.Możemy na to liczyć przypominając wynik z pierwszej kolejki! Wielkim atutem gospodarzy na pewno będzie boisko, które należy do jednego z najmniejszych w podokręgu tyskim! Serdecznie zapraszamy na to spotkanie kibiców, którzy w lany poniedziałek licznie zjawili się na Naszym boisku, jesteście Nam potrzebni - to dla Was gramy !!!!

W NIEDZIELĘ PO 3 PUNKTY !!!!

Zbiórka zawodników pod siedzibą klubu o godz. 14:30, wyjazd o godz. 14:40. Zbiórka zawodników w Krzyżowicach o godz. 15:00!!
Zabrać dowody osobiste !