KMPP w Futsalu Żaki

Skład drużyny:

Jakub Odróbka, Kacper Otręba, Bartosz Buczkowski, Dawid Dziurosz

Miłosz Czwiorok, Kamil Kucia, Szymon Oslislok, Jakub Rawski, Paweł Paszek, Aleksandra Zielnik

W pierwszym meczu nasi zawodnicy bardzo ospali i stremowani. Przewagę miała drużyna ISKRY choć zawodnicy LKS-u dzielnie się bronili. Na prowadzenie wyszli miejscowi jednak szybko wyrównali Brzeźczanie po bardzo ładnym zagraniu w wolne pole Jakuba Rawskiego i spokojnym strzale przy słupku Bartosza Buczkowskiego. Zawodnicy ISKRY po stracie bramki mocno zaatakowali przeciwników dzięki czemu zdobyli drugą bramkę. Przez chwilę pachniało sensacją, gdyż kilka sytuacji wypracowali sobie zawodnicy LKS-u niestety trzy błędy obrońców i 100% wykończenie napastników z Pszczyny spowodowało iż wynik zakończył się tak wysoko.

W drugim meczu lekko podłamani i zmęczeni pierwszym meczem drużyna z Brzeźc znowu popełniła dwa błędy szybko tracąc dwa gole. Wynik utrzymał się do końca choć obie ekipy miały wiele sytuacji bramkowych.

Trzeci mecz rozegraliśmy z najmocniejszą drużyną w grupie z Woli. Zmiana taktyki oraz ustawienia zawodników przyniosły bardzo dobry efekt. Przeciwnicy dochodzili do pola karnego jednak strzelna obrona oraz bardzo dobrze spisujący się bramkarz Kacper Otręba odpierali ataki przeciwników. Mecz zakończył się remisem 0:0. Była to jedyna strata pkt zespołu z Woli.

Na kolejne dwa mecze zawodnicy wyszli bardzo podbudowani i zmotywowani czego efektem były dwa zwycięstwa. Wszyscy zawodnicy bardzo dobrze się spisali jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje kapitan Jakub Rawski strzelec 5 bramek.