ZMIANY W LKS BRZEŹCE PRZED SEZONEM 2015/2016

.

W okresie miedzy sezonami w Naszym klubie doszło do wielu zmian, ale powoli…..

.

Na naszym obiekcie zostały zamontowane nowe bramki, nowe ławki rezerwowych, wyremontowano miejsca dla kibiców, na słupach wiszą 2 nowe lampy oświetlając boisko główne a zamiast starego garażu mamy bardzo ładny nowy budynek. Za bramki, budki rezerwowych oraz garaż dziękujemy Panu Burmistrzowi Skrobolowi Dariuszowi oraz Dyrektorowi MORiS-u Pszczyna – Zuber Dariuszowi, za zainstalowanie oświetlenia i zasponsorowanie całego potrzebnego materiału dziękujemy firmie „NOWEL” Nowak Henryk.

.

Teraz przejdźmy do opisu Naszych drużyn, w porównaniu do zeszłego sezonu mamy 1 drużynę więcej zgłoszoną do rozgrywek podokręgu Tychy…..

MŁODZIKI D2- ROCZNIK 2004 I MŁODSI

.

Trenerem tej nowej drużyny został zawodnik LKS Łąka - Stęchły Adam, do zespołu zostało zgłoszonych 17 zawodników, drużyna rozegra 7 meczy a pierwszy już 2-09-2015r w Tychach z tamtejszą Siódemką.

ORLIK E1 – ROCZNIK 2005 I MŁODSI

.

Trenerem tej drużyny jest Paździor Dawid, do zespołu zostało zgłoszonych 18 zawodników, drużyna rozegra 9 meczy a pierwszy już 28-08-2015r w Kobiórze z tamtejszym Leśnikiem. Przypominam, że w skład drużyny Orlików wchodzą głównie zawodnicy, którzy w tamtym sezonie zdobyli v-ce mistrzostwo podokręgu Tychy w kategorii Żaki.

ŻAKI F1- ROCZNIK 2007 I młodsi

.

Trenerem tej drużyny jest również Paździor Dawid, do zespołu zostało zgłoszonych 16 zawodników, drużyna rozgrywać będzie turnieje 3-4 drużyn co tydzień, niestety na chwilę obecną nie ma jeszcze terminarza tej grupy.

SENIORZY KLASA „B”

.

Na stanowisku trenera Kornela Ryguła zastąpił Furlepa Sebastian, Panu Rygule dziękujemy za wspólnie spędzony czas w Naszym klubie i życzymy sukcesów w nowej drużynie. Nasz nowy trener to były zawodnik IV ligowego Krupińskiego Suszec, Naprzód Rydułtowy a także syn Jana Furlepy - II trener Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ciekawe treningi i profesjonalne podejście do sprawy sprawiło, że na treningach „seniorki” jest zawsze ponad 12 osób!!! Trzeba też dodać, że kadra pierwszej drużyny została wzmocniona. Wspomniany wyżej Furlepa Sebastian z Krupińskiego Suszec, drugim wzmocnieniem jest Nasz wychowanek Puda Michał, który w zeszłym sezonie grał w okręgówce w Zniczu Jankowice. Kolejni zawodnicy to Klepek Ireneusz, Tetla Radosław ze Studzionki, Śmieja Marcin z „A” klasowych Rudołtowic-Ćwiklic a także trzeba wspomnieć o zawodnikach, którzy byli wypożyczeni i zostali u Nas na stałe to: Kania Karol, Michna Zbigniew(LKS Łąka), Białas Marek, Czarnuch Dawid (LKS Studzionka).

.

Z drużyny na chwilę obecną ubył tylko Gołek Michał-transfer definitywny do Josieńca Radostowice

.

Dane kontaktowe do trenerów:

Furlepa Sebastian 504 437 433

Paździor Dawid 506445597

Stęchły Adam 691062190

.

Wszystkim Naszym drużynom życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie a kibiców zapraszamy do licznego stawiania się na wszystkich zawodach LKS-u Brzeźce!!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!!

Dominik Godziek