KMPP 2017

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IX Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".

Zmagania odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych: żacy (roczniki 2009-2011), orliki (roczniki 2007-2009) oraz młodziki (roczniki 2005-2007). IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej odbywać się będą w dwóch fazach: eliminacji oraz finałów. Turnieje eliminacyjne odbędą się w następujących terminach:
- młodzik - 12 sierpnia
- żak - 19 sierpnia
- orlik - 20 sierpnia.

Wszystkie turnieje rozpoczynać się będą o godzinie 9.00. Podobnie jak w poprzednich edycjach będzie rywalizacja będzie podzielna na grupy,

Turniej finałowy zostanie rozegrany 26 sierpnia 2017 roku. Do turnieju finałowego awansują po cztery najlepsze drużyny każdej kategorii wiekowej. Wszystkie turnieje zostaną rozegrane na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Zaproszenia do udziału w imprezie otrzymały wszystkie kluby i szkółki piłkarskie działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Prawo startu w zawodach mają kluby i szkółki piłkarskie zarejestrowane na terenie powiatu pszczyńskiego, składające się z zawodników będących: mieszkańcami powiatu pszczyńskiego, uczniami szkół działających na terenie powiatu pszczyńskiego lub zrzeszonymi w klubach i szkółkach piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia do poszczególnych turniejów przyjmowane są tylko drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem KMPP) w nieprzekraczalnym terminie do 9 sierpnia. W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.