KMPP: pierwsze eliminacje w sobotę!

Rozpoczynamy czteroodcinkowy serial p.t. IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C.". W pierwszej części zaprezentują się młodzicy, którzy rozegrają swoje eliminacje.

Zawody odbedą się w sobotę (12 sierpnia). Do turnieju młodzików (2005-2007) zgłosiło się 11 drużyn. Cała stawka została podzielona na dwie grupy. W pierwszej zagrają: dwa zespoły Iskry Pszczyna, Akademia Piłkarska 21 Łąka-Brzeźce, Nadwiślan Góra, LKS Mizerów oraz Promyk Golasowice. Początek zmagań w tej grupie wyznaczony jest na godzinę 9.00. W drugiej grupie zagrają dwie drużyny Akademii Piłkarskiej 21 Łąka-Brzeźce, Iskra Pszczyna, UMKS Goczałkowice-Zdrój oraz UKS Warszowice. Pierwszy mecz tej grupy zaplanowany jest na godzinę 12:40. Awans do turnieju finałowego wywalczą po dwie najlepsze drużyny każdej z grup. Szczegółowy harmonogram gier podany jest w dziale "Pliki do pobrania" obok.

Wszystkie turnieje w ramach IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C." rozegrane zostaną na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie.