KMPP FUTSAL - ORLIKI ZAGRAJĄ W SOBOTĘ !

X KMPP: czas na orliki

W najbliższą sobotę o miejsce w styczniowym finale Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." powalczą orliki.

W sobotę (2 grudnia) zostaną rozegrane eliminacje w kategorii orlików. Do rywalizacji zgłoszonych zostało 26 drużyn. W związku z taką ilością zgłoszeń eliminacje rozegramy w dwóch halach. Większa część rozegrana zostanie w hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a). Jedna grupa będzie rywalizować w hali namiotowej Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (ul. K. Wielkiego 5, osiedle Piastów). Turniej rozpocznie się zmaganiami w grupie A (hala POSiR, godzina 8.30) i B (hala ZS1, godzina 9.00). Grupa C rozpocznie zmagania o godzinie 11.00, grupa D o 13.30, zaś grupa E o godzinie 16:00 w hali POSiR. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup.

X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." - turniej eliminacyjny orlików

Hala POSiR Pszczyna, 2 grudnia 2017 roku (sobota)
Godz. 8:30 - grupa A:LKS Brzeźce, UKS SPS Wola II, Football Project Suszec I, Leśnik Kobiór II, UMKS Ruły United (chłopcy).
Godz. 11:00 - grupa C:UKS SPS Wola I, MKS Iskra Pszczyna II, UMKS Ruły United (dziewczyny), LKS Znicz Jankowice (dziewczyny), Football Project Suszec II.
Godz. 13:30 - grupa D:MKS Iskra Pszczyna I, LKS Znicz Jankowice (chłopcy), GKS Pniówek-74 Pawłowice I, LKS Wisła Wielka, Junior Football Frydek II,.
Godz. 16:00 - grupa E:Junior Football Frydek I, LKS Studzienice, GKS Krupiński Suszec, LKS Czarków, GKS Pniówek-74 Pawłowice II.

Hala namiotowa Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (osiedle Piastów, ul. K. Wielkiego 5), 2 grudnia 2017 roku (sobota)
Godz. 9.00 - grupa B:Leśnik Kobiór I, MKS Iskra Pszczyna 2008, LKS Miedźna, LKS Mizerów, UKS Warszowice, AKS Nadwiślan Góra.