KMPP FUTSAL - TRAMPKARZE ZAGRAJĄ W NIEDZIELĘ !

Niedziela w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie będzie należała do trampkarzy. Eliminacje w tej kategorii wiekowej będą trzecią częścią X Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".

W eliminacjach trampkarzy zagra 19 zespołów. Zmagania będą odbywać się w czterech grupach. Pierwsza grupa rozpocznie turniej o godzinie 9.00. Podział na grupy znajduje się poniżej, a pełny harmonogram podany jest w dziale "pliki do pobrania". Wszystkie mecze zostaną rozegrane w niedzielę (3 grudnia) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." - turniej eliminacyjny trampkarzy
Hala POSiR Pszczyna, 3 grudnia 2017 roku (niedziela)

Godz. 9:00 - grupa A:GKS Pniówek-74 Pawłowice I, Junior Football Frydek, UKS Czapla Kryry, LKS Leśnik Kobiór, LKS Znicz Jankowice.
Godz. 11:30 - grupa B:LKS Brzeźce, MKS Iskra Pszczyna III, AKS Nadwiślan Góra, GKS Pniówek-74 Pawłowice II, LKS Studzienice.
Godz. 14:00 - grupa C:LKS Sokół Wola I, LKS Czarków, LKS Miedźna, GKS Pniówek-74 Pawłowice III, MKS Iskra Pszczyna II.
Godz. 16:30 - grupa D:MKS Iskra Pszczyna I, LKS Sokół Wola II, LKS Mizerów, MKS Promyk Golasowice.