.

WICELIDER PO RUNDZIE JESIENNEJ !!!!!!!!!!!!!:):):)

Podsumowanie rundy jesiennej !!!!!

Po 14 meczach rundy jesiennej zajmujemy 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Mamy tyle samo punktów co lider z Woszczyc, jednak w bezpośrednim pojedynku okazaliśmy się gorsi. Na zdobycie takiej ilości punktów pozwoliło nam wygranie 11 meczów, 1 remis i tylko 2 porażki. 1 mecz wygrany poprzez walkower(Sokół II Wola).

Nasza drużyna minimalnie lepiej radziła sobie na wyjazdach(6 zwycięstw i 1 porażka), natomiast bilans spotkań u siebie wygląda tak: 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka.

Zdobyliśmy 45 bramek, a straciliśmy 26. Daje nam to bilans bramkowy 19 na plusie. Co ciekawe nie zdarzył się naszej drużynie mecz w którym nie strzeliliśmy chociaż jednej bramki. Bramkarz naszej drużyny 2 razy zachował czyste konto.
5 strzelonych goli to najlepszy wynik bramkowy w jednym meczu, tej sztuki udało się dokonać w meczach z Pniówkiem i Warszowicami. Najwięcej straconych goli w jednym meczu to 6, w meczach z Woszczycami i Krupińskim. Nasi zawodnicy także nie wykorzystali 3 rzutów karnych w tej rundzie(Josieniec, Wisła Mała i Pniówek)

Najdłuższa passa wygranych meczów z rzędu to 5. Mamy nadzieję, że po pierwszym meczu rundy wiosennej będzie to 6 meczów wygranych !!!

Strzelcy bramek dla LKSu Brzeźce + 1 samobójcza + 3 za walkower:
1. Adam Stęchły - 19 bramek
2. Dominik Orzełek - 5 bramek
3. Marek Białas i Ryszard Mańka - 4 bramki
4. Marcin Gołek, Marek Wasyl i Michał Puda - 2 bramki
5. Patryk Śleziona, Tomasz Kozik i Paweł Gołeczka - 1 bramka

Oczywiście najlepszym strzelcem drużyny jak i całej B klasy jest Adam Stęchły.

2 pozycja w tabeli to idealny punkt wyjściowy przed drugą połową sezonu. Liczymy na kolejne zwycięstwa i mase emocji, które zawsze towarzyszą wszystkim związanym z klubem. Teraz przed naszą drużyną przygotowania zimowe. Oby wszystko przebiegło zgodnie z planem trenera Bartosza Sowy. Życzymy wszystkim zawodnikom chęci do trenowania:)i braku kontuzji !!!